آدرس: تهران - خیابان جمهوری - چهارراه شیخ هادی - روبروی بانک تجارت - پلاک ۷۱۱ - فروشگاه سونی شهراد
021-66950912
facebook کانال تلگرام سونی شهراد اینستاگرام سونی شهراد حساب توئیتر فروشگاه سونی شهراد
دسته بندی محصولات
instagram
  • محصولات
  • تلوزیون
  • دی وی دی
  • ساندبار

تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی

25 اسفند 1399
تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی

تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی

 

امروزه یکی از دغدغه‌های خرید تلویزیون، تشخیص تلویزیون اصل و تقلبی است. در بازار تلویزیون‌های مختلف و پیشرفته از برندهای بسیاری به فروش می‌رسد.

بعضی افراد از این اوضاع سو استفاده می‌کنند و تلویزیون تقلبی به نام برندهای معروف را وارد بازار می‌کنند به همین خاطر هنگام خرید تلویزیون باید تکنیک و روش‌هایی را بلد باشید تا تلویزیون اصل و جعلی را از هم تشخیص دهید و خرید اشتباهی انجام ندهید.

در ادامه این مقاله تکنیک‌هایی برای تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی به شما یاد می‌دهیم که بسیار کاربردی هستند.

 

تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی سونی

کالای تقلبی، کالایی است که با نمونه و کالا تولید شده، شباهتی نداشته باشد. محصولی اصل است که کاملا شبیه کالا تولید شده باشد.

چند نکته برای تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی باید در نظر بگیرید تا با نحوه تشخیص تلویزیون سونی اصل آشنا شوید.

 

تفاوت شکل ظاهری تلویزیون اصل و تقلبی

یک نکته مهم و اصلی برای نحوه تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی، توجه به شکل ظاهری تلویزیون و مقایسه آن با نمونه اصلی است.

قبل از خرید تلویزیون سونی حتما به سایت اصلی برند مورد نظر سری بزنید. به عبارتی دیگر مدل تلویزیون سونی را که می‌خواهید بخرید را در موتور جستجو گوگل سرچ کنید.

ویژگی ظاهری و امکاناتی که تلویزیون سونی مورد نظرتان را می‌توانید با سرچ در گوگل بدست آورید. به این طریق می‌توانید تلویزیون اصل از تقلبی را تشخیص دهید و به راحتی و اطمینان کامل مدل تلویزیون سونی مورد علاقه خود را خریداری کنید و از اصالت تلویزیون سونی خود مطمعن باشید.

فروش اقساطی تلویزیون در جمهوری

ovd jg,dcd,k hwg| خرید تلویزیون اصل| تلویزیون سونی اصل

 

تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی با کنترل

راهی دیگر برای تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی، بررسی کنترل تلویزیون سونی است. بیشتر تلویزیون‌های جعلی، کنترل‌هایی دارند که هیچ آرم و لوگویی روی آن وجود ندارد.

برای تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی کافی ست کنترل تلویزیون را از فروشنده بگیرید و ببینید که لوگو برند مورد نظر روی کنترل هست یا نه.

از طرفی بهتر است قبل از خرید کنترل تلویزیون که قصد خریدش را دارید متناسب با سال تولید و مدل تلویزیون سونی، در گوگل سرچ کنید.

گوگل تصویری از کنترل تلویزیون نشان می‌دهد که مقایسه با تقلبی را برای شما آسان می‌کند و به راحتی می توانید تلویزیون سونی اصل را تشخیص دهید.

تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی با بررسی امکانات تلویزیون

یکی دیگر از راه هایی که بوسیله آن می توان تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی را انجام داد بررسی امکانات تلویزیون است، زیرا تلویزیون های سونی اصل دارای امکانات بسیار زیادی می باشد، که می توانید با مقایسه آن با تلویزیون های موجود در بازار عملیات تشخیص تلویزیون سونی اصل از تقلبی را انجام دهید.

 

تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی با کمک سریال نامبر

در پشت تلویزیون‌های اصلی، سریال نامبر با نامبر با نام مدل تلویزیون حک شده است. با سریال نامبر تلویزیون می‌توانید تلویزیون اصل از تقلبی را مشخص کنید.

اگر در پشت تلویزیون سریال نامبر و مدل تلویزیون نبود، بدانید تلویزیون تقلبی است. گاهی سریال نامبر در پشت تلویزیون تقلبی حک می‌شود، برای اطمینان بیشتر سریال نامبر را در گوگل سرچ کنید، هنگامی که تصویری از تلویزیون مورد نظر به شما نشان داده شد، این سریال نامبر درست است.

با سرچ سریال نامبر تلویزیون سونی در گوگل و استعلام شماره سریال تلویزیون سونی از اصل یا تقلبی بودن تلویزیون مطمئن می‌شوید و با اطمینان خرید خود را انجام می‌دهید.

همچنین می توانید سریال نامبر تلویزیون سونی که روی بسته بندی درج شده است را با برچسبی که پشت تلویزیون نصب است مقایسه کنید تا از این طریق نیز یکی دیگر از روش های تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی را انجام داده باشید.

 

تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی سامسونگ

بعد از در نطر گرفتن نکات بالا که گفته شد و چک کردن سایت سامسونگ و مشاهده مدل تلویزیون مورد نظر، توجه کنید که لوگو سامسونگ روی بسته بندی و خود تلویزیون وجود داشته باشد.

از نوشتار صحیح سامسونگ به لاتین مطمئن شوید و به لوگوی روی بسته بندی دقت کنید که درست باشد. در کارتون تلویزیون سامسونگ باید دفترچه راهنما باشد.

دقت کنید که سریال نامبر و مدل دستگاه که پشت تلویزیون است، با تنظیمات تلویزیون و اطلاعات روی بسته  بندی یکی باشد.

 

خرید تلویزیون سونی اصل| تلویزیون سونی اصل از کجا بخرم

 

تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی ال جی

در کشور ما تلویزیون‌های ال جی طرفدار زیادی دارند. افرادی از این موقعیت سو استفاده می‌کنند و تقلبی تلویزیون ال جی را تولید می‌کنند و در بازار به فروش می‌رسانند.

برای تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی ال جی از نکاتی که در بالا گفته شد می توانید استفاده کنید. راحت‌ترین راه و روش برای تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی شکل ظاهری و بسته بندی تلویزیون است.

روی بسته بندی تلویزیون ال جی، لوگوی ال جی بدون رنگ و ساده و بزرگ روی کارتون چاپ شده است. در بسته بندی تلویزیون تقلبی ال جی معمولا لوگو ال جی رنگی چاپ شده است. گاهی نیز لوگو ال جی کوچک است.

راه دیگر برای تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی پیگیری سریال تلویزیون ال جی است. با استعلام و سرچ سریال تلویزیون ال جی در گوگل، مشخصات دقیق تلویزیون و ویژگی‌های ظاهری آن را به شما نشان می‌دهد و با خیالی آسوده خرید خود را انجام می‌دهید.

برای اینکه به طور کامل با مسئله تشخیص تلویزیون ال جی اصل از تقلبی آشنا شوید، به مقاله از کجا بفهمیم تلویزیون ال جی اصل است در وبسایت مراجعه نمایید.

 

خلاصه کلام

برای اطمینان از اصل بودن تلویزیون خوب است از نمایندگی اصلی خرید کنید. فروشگاه سونی شهراد یکی از معتبرترین نمایندگی سونی در ایران است که فروش حضوری و غیر حضوری دارد.

نکاتی که گفته شد برای بهتر خرید کردن شما است تا با رعایت انان  به راحتی و اطمینان کامل تلویزیون مورد نظرتان را تهیه کنید.

https://is.gd/Y01DZz

https://bit.ly/3Hehq4A

دیدگاه کاربران

۰ دیدگاه
ارسال دیدگاه
آدرس: تهران - خیابان جمهوری - چهارراه شیخ هادی - روبروی بانک تجارت - پلاک ۷۱۱ - فروشگاه سونی شهراد
021-66950912
facebook کانال تلگرام سونی شهراد اینستاگرام سونی شهراد حساب توئیتر فروشگاه سونی شهراد